Titulek e-mailu
Vaše logi

SOUTĚŽ o cenu AMSP ČR za úspěšné

a inspirativní překonání krizového období koronaviru

Vážení příznivci AMSP ČR,

 

v rámci projektu Rok malého podnikání 2020 hledáme živnostníky a malé firmy, kteří s inspirací jinými nebo sami úspěšně překonali krizové období koronaviru. Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) společně s generálními partnery projektu Rok malého podnikání 2020 na Dni podnikatelů ČR ocení vítěze! Nominujte své favority a dejte nám o nich vědět. Tím jim projevíte uznání, podporu a obdiv!

Přestože byly malé firmy při pandemii nového koronaviru jednou z nejvíce zasažených skupin, mnohé z nich to překvapivě oproti všem úskalím hrdinsky ustály a krizi přijaly jako motiv ke změně k lepšímu. Nyní se začínáme vracet do normálu a věříme, že se pandemie znovu nerozšíří.

 

Je čas zviditelnit to, co nás toto období naučilo, jak moc jsme přizpůsobiví, samostatní a ochotní se podporovat navzájem. V AMSP ČR si vážíme všech aktivních firem, které se nespoléhají jenom na pomoc, ale samy se krizi postaví čelem, a dokonce nabídnou pomoc i ostatním firmám.

 

Cílem je takové firmy ocenit, poděkovat jim, medializovat je a inspirovat tak další podnikatele.

 

Vítěz bude vyhlášený ve dvou kategoriích: 

Živnostník
Malá firma do 50 zaměstnanců

Znáte ve svém okolí živnostníka anebo firmu do 50 zaměstnanců, která vás v období koronaviru mile překvapila svými podnikatelskými aktivitami, pozitivním postojem, inovacemi, které zavedli, novým způsobem komunikace anebo službami, kterými se co nejlépe přizpůsobili svým zákazníkům? 

 

Nominujte je v nominačním formuláři nejpozději do 31. srpna 2020. 👍

NOMINAČNÍ FORMULÁŘ ZDE

Z přijatých nominací si veřejnost vybere v každé kategorii jednoho vítěze. Hlasování veřejnosti bude probíhat od 21. září 2020 do 21. října 2020.

 

🏆 Vítěz v každé kategorii získá:

 

  • Cenu AMSP ČR za úspěšné a inspirativní překonání krizového období koronaviru. Obsahuje: zarámované ocenění, čestné členství v AMSP ČR na rok zdarma, spolupráci na úrovni podporovatele (možnost zorganizování semináře, webináře anebo nahrání podcastu), vkládání příspěvků do zpravodaje AMSP ČR anebo do zpravodaje hlavního projektu (dle tématu).
  • Medializaci
  • Věcné ceny od generálních partnerů projektu Roku malého podnikání 2020

 

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne na naší největší akci v roce, na galavečeru ,,Dne podnikatelů ČR 2020'' dne 3. listopadu 2020 od 17 h v hotelu Ambassador-Zlatá Husa (Václavské náměstí  5-7, Praha 1) za účasti více jak 500 hostů vč. médií.

Vyhlašování vítězů dalších soutěží na Dni podnikatelů ČR v loňském roce můžete shlédnout ZDE.

 

Projekt Rok malého podnikání 2020 je pro všechny podnikatele zdarma a jeho hlavním cílem je stabilizace podnikání a růst. Má dvě hlavní cílové skupiny: živnostníky a firmy do 50 zaměstnanců (tzv. malé firmy). Vyhlašovatelem je Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Generálními partnery projektu jsou společnosti ŠKODA AUTO, Volkswagen Financial Services a Komerční banka. Generálním mediálním partnerem projektu je společnost MAFRA. Mediálním partnerem je magazín asociace Trade News. 

 

Více informací o projektu

 

Ing. Ivana Domaníková |  zástupce GŘ a projektová manažerka  |  AMSP ČR  |  domanikova@amsp.cz  | +420 736 273 881  |  Sokolovská 100/94, METEOR Centre Office Park B
http://amsp.cz/

Pokud nechcete dostávat další e-maily, snadno se můžete odhlásit.